Hodowla

Border Collie Poland Laseczno

Psy o miłym usposobieniu i odpowiedniej psychice, poprawnym eksterierze zgodne z wzorcem rasy.

Dynamic-Quest

INKA Miveko

Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Lasecznour.24.02.2005r.

maść: black & white

HD-A ,CEA,PRA,KAT.- neg

DNA CEA/CH test- normal

OptiGen& DNA TNS-normal

uzębienie kompletne

Matka ETNA Akumulator
ZVOP,ZPOP1,ZPOP2,ZPOP3
black & white
HD-2/2
PRA,CEA-neg.05
  Ojciec AXI z Ovciho Kopce
ZVOP,ZPOP1(TRIAL1,TRIAL2,TRIAL3)
tricolor
HD-0/0
PRA,CEA,negatywny
Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno
YouTube Inka Miveko podczas pracy z bydłem.

  Pedigree:

Inka przyjechała do nas z Czech jako trzymiesięczna puchata kuleczka. Jej matka przez wiele lat zdobywała pierwsze miejsca na mistrzostwach Triali w Czechach, natomiast ojciec ma rodowód ISDS więc zobaczymy co wyrośnie z naszej kuleczki.
Nasza sunia jest wiernym przyjacielem o przesympatycznym usposobieniu,które sprawia, że wszyscy ją uwielbiają. Niestety w wieku 10 miesięcy miała bardzo poważny wypadek, który ograniczył jej drogę na ringi wystawowe.
Na wystawach była bardzo wysoko oceniana poza konkurencją. Inka ma bardzo silny instynkt pasterski, na codzień pracuje przy bydle.
W każdej wolnej chwili skłonna do szalonej zabawy, lecz gdy usłyszy komendę "zagoń" rzuca wszystko i poza pracą nic się nie liczy. Po prostu nasza sunia to typowy pracoholik o wspaniałym temperamencie i niespożytej energii.
W kontaktach z dziećmi czuła i opiekuńcza przylepa.

  Galeria:

Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno

 

Hodowla Border Collie Dynamic-Quest Iława Laseczno